Kāzu dekorāciju noma

Tikai šovasar! Pasūtot pie mums izbraukuma ceremonijas inventāru līdz 1. septembrim, Jūs iepriecinās mūsu atlaides! Līdz 1.septembrim arkas dekorēšana ar pērlēm/kristāliem ir par brīvu!

Jaunlaulāto galds

 

Galda svārki akvamarīna krāsā 5m - 15 eur.

Piedāvājam uz galdiem novietojamas sveces un pie glāzēm piestiprināmas ažūra galda kartes sirds, taurenīša vai putna formā.

 

Dzīvo ziedu kompozīcija uz jaunlaulāto galda no 25 eur.

Kompozīcijas uz viesu galdiem

    

Kompozīcijas uz viesu galdiem no 8 eur.

Kandelabri ar dzīvo ziedu kompozīcijām no 25 eur/gab, no mākslīgajiem ziediem no 8 eur/gab.  Noformējums lodes formā lieliski izskatīsies gan uz viesu galdiem, gan arī uz jaunlaulāto galda. Dekoratīvie putnu būri ar ziedu kompozīcijām no 20 eur.

Kompozīcijas ažūra podiņos balta vai zelta krāsā no 15 eur/gab.

   

Krēslu dekors

 

Kāzu telpas noformēšanai piemīt liela nozīme noteiktas atmosfēras un svinību stila izveidē. Īpašu nozīmi kāzu dekoratori piešķir krēslu noformēšanai. Skaisti ar audumu un lentēm noformēti krēsli ienesīs greznību visas telpas noformējumā.

Fatīna dekorācijas (2m х 1.5m) 1.90 eur/gab. Vieglais un gaisīgais audums - fatīns - ienesīs noformējumā gaišumu, maigumu un siltumu. Mākslīgie ziedi 1 eur/gab.

Organzas lentes (platums 36 сm) 0.50 – 0.70 eur/gab.

Papildus dekorācijas

   

Dekoratīvie putnu būri jau izsenis spēlē būtisku lomu ziedu kompozīciju izveidē. Putnu būri būs piemēroti romantiskam noformējumam: jaunlaulāto galda izgreznošanai, arkas dekora papildināšanai, interesantai izbraukuma ceremoniju galdiņu un kāzu paklāja celiņu noformēšanai.

Dekoratīvie putnu būri (divi veidi):
23 сm – 5 eur/gab.
32 сm – 10 eur/gab.
42 сm – 15 eur/gab.
Komplekts no trim būriem 26 eur/kompl.

 

Mežģīņu laternas/podiņi/vāzes:
12 сm – 1 eur/gab.
15 сm – 1,50 eur/gab.
23 сm – 2 eur/gab.
Mežģīņu laternas/podi/vāzes (15 cm) ar zaļumiem 2.50 eur/gab.

Izbraukuma ceremonija

 

Ar audumu un ziediem dekorēts galdiņš izbraukuma ceremonijām 30 eur + piegāde. Piedāvājam dzīvo vai mākslīgo ziedu kompozīcijas. 

   

Galdiņš bez dekora 20 eur.

Metāla statīvi 6 eur/gab.
Metāla statīvi ar dekoratīvajām ziedu bumbām 8 eur/gab + piegāde. Pieejami 8 gabali.

Dekoratīvie baltie statīvi lieliski papildinās izbraukuma ceremonijas noformējumu. Tie tiek novietoti gar paklāja celiņa abās pusēs un tiek izrotāti ar ziediem, visbiežāk ar ziedu bumbām. 

    

Metāla statīvi ar kompozīcijām no dzīvajiem ziediem. Cena par dzīvo ziedu noformējumu ir atkarīga no ziedu izvēles un to daudzuma. 

Metāla statīvi ziediem:
95 сm – 8 eur/gab.
130 сm – 13 eur/gab.
175 сm – 17 eur/gab.

Komplekts no 6 statīviem - 70 eur + piegāde.

Kāzu arkas

   

Izbraukuma ceremonijas kāzu arka – visbūtiskākā kāzu dekorācija. Tieši pie kāzu arkas noris svinīgais notikums – jaunas ģimenes veidošana. Kāzu arka simbolizē altāri un debesis. Pie altāra līgava un līgavainis dodas laulības ostā, vienojas jaunai kopdzīvei un veido ģimeni, kas pildīta ar savstarpēju sapratni un labklājību. Ar ziediem dekorēta arka simbolizē jaunību un labklājību. Tā lieliski kalpos par jaunlaulāto galda fona dekorāciju.

 
 

Uz vietas trīs veidu kāzu arkas. Kāzu arka, dekorēta ar audumiem 70 eur. Kāzu arka ar dzīvo ziedu noformējumu no 120 eur. Papildus dekorācijas ar pērlēm/kristāliem + dekoratīvais putnu būris 10 eur. Cenas par dzīvo ziedu noformējumu ir atkarīgas no ziedu izvēles un daudzuma. Arku izmēri: 2.20m x 1.80m (2.00m).

 

Loka formas kāzu arka simbolizē debesjumu un pakavu, kas atnes veiksmi. Ovāla arkas klasiskais variants – krāšņs, ar ziediem dekorēts lokveidīgs karkass. Viens no alternatīviem variantiem loka formas arkai- arka sirds formā. Tā, protams, simbolizē laulību, kas piepildīta ar dedzīgu mīlestību.